Pardubice – Radek Hübl z Ústí nad Orlicí vyhrál Jarní hodinovku na pardubické tartanové dráze Hvězdy SKP Pardubice zařazenou do Iscarex Cupu 2014.

Za 60 minut nakroužil 17.620 metrů. Jediným soupeřem mu byl v úvodu závodu Vlastimil Flegl z Vrchlabí – 17.471m. Takticky běžící Hübl, který měl závod rozběhnut na výkon přes osmnáct kilometrů, se od něho odpoutal v sedmém kole. Třetí doběhl s 16.961m Martin Moravec.

Ženy nastoupily v prvním a druhém rozběhu, ve třetím běželi nejlepší muži. V závodě pro spěchající vyhrál liberecký Vladimír Vacarda za 15.821. V rozběhu s ním běžící domácí Denisa Kozáková dala 14.607.

V druhé běhu nastoupily závodnice Iscarexu. V ženách druhá Markéta Černá za 13361 a třetí Markéta Pirklová za 12029.