Termínovka / Výsledky
01.05.2024 (středa) | ||||
Boskovické běhy | Boskovice | 12 km, 2,5 km | ||
Boskovické běhy | Boskovice | 12 km, 2,5 km | ||
Boskovické běhy | Boskovice | 12 km, 2,5 km | ||
Běh Krásné vyhlídky | Struhařov | 7,4 km | ||
PRUNÉŘOVSKÝ PŮLMARATON | Prunéřov | 21,1 km | ||
Černovická Míle | Brno | 1491 m | ||
02.05.2024 (čtvrtek) | ||||
2. Běh pro zdraví | Karviná | 3 km | ||
04.05.2024 (sobota) | ||||
Hornobludovická sedmička
online registrace |
Horní Bludovice | 7 km | ||
ZRUŠENO!!! Hrubovodský Ladermon Sky Race | Hrubá Voda | 36/+3200 a 17/+1500, Příchozí 1 okruh | ||
Blížkovická desítka | Blížkovice | 10 km | ||
Křižínkov běží! Poběž s ním... | Křižínkov | 7,8 km | ||
08.05.2024 (středa) | ||||
Šumperský kotel | Šumperk | 10 km | ||
Tučapská desítka | Tučapy u Vyškova | 5 km, 10 km | ||
11.05.2024 (sobota) | ||||
NN NIGHT RUN Liberec | Liberec | 1 km, 5 km, 10 km | ||
Běh pro Paměť Národa - Praha | Praha 6 | 5 km, 10 km, štafeta 4 x 2,5 km | ||
Open Nordic Walking Czech republic | Bruntál | 5 km | ||
Open Nordic Walking Czech republic | Bruntál | 10 km | ||
Běh pro Paměť Národa - Uherské Hradiště | Uherské Hradiště | 5 km, 10 km | ||
Hradubický běh (start Pardubice) | Pardubice | 10 km | ||
Hradubický běh (start Hradec Králové) | Hradec Králové | 10 km | ||
12.05.2024 (neděle) | ||||
Šanovská desítka | Šanov | 5 km, 10 km | ||
15.05.2024 (středa) | ||||
Vyběhněte s děkanem | Karviná | 5,3 km | ||
17.05.2024 (pátek) | ||||
Běh pro Paměť Národa - Ústí nad Labem | Ústí nad Labem | 5 km, 10 km, 500 m, 1 km dětské závody | ||
18.05.2024 (sobota) | ||||
8. Štramberský Jasoň
online registrace |
Štramberk | 11 tras od 6 km do 46 km | ||
Městecká desítka | Městec Králové | 1 km, 5 km, 10 km | ||
Lázeňský běh - trailRUN 25km | Teplice nad Bečvou | 25 km | ||
Lázeňský běh - bečvaRUN 12km | Teplice nad Bečvou | 12 km | ||
Lázeňský běh - familyRUN 4km | Teplice nad Bečvou | 4 km | ||
60 a 42 Vysočinou | Odranec - Věcov | 42,2 km, 60 km | ||
Běh pro Paměť Národa - Rejčkov | Rejčkov | 5 km, 10 km | ||
SeziRun | Sezimovo Ústí | 6 km, 12 km, 21 km | ||
Avanti běh Lukov | Lukov | 9 km | ||
Zaječický bůr | Pyšely- Zaječice | 10,5 km, 5,5 km | ||
Běh pro Paměť Národa - Jihlava | Jihlava | 1 km, 4 km, 10 km | ||
Běh pro Paměť Národa - Jihlava | Jihlava | 1 km, 4 km, 10 km | ||
19.05.2024 (neděle) | ||||
KING OF THE RACE | Dobřejovice | 5 km | ||
Contica běh na Radhošť 2024 | Rožnov pod Radhoštěm | 6,5 km | ||
Běh pro Paměť Národa - Olomouc | Olomouc | 5 km, 10 km, štafeta 4 x 2,5 km / 1 km / 200 m dětský závod | ||
Běh sídlištěm | Police nad Metují | 1,6 km | ||
22.05.2024 (středa) | ||||
Malá cena Monaka - Janderovská desítka | Slatiňany - restaurace Monako | 3,6 km, 10 km | ||
Štafetová míle | Ostrava Hrabová | 9,6 km (6 x 1,6 km) | ||
23.05.2024 (čtvrtek) | ||||
Běh pro Paměť Národa - Brno | Brno | 1 km, 6 km, 12 km | ||
25.05.2024 (sobota) | ||||
Salomon Valašský Hrb | Solanec pod Soláněm | 55 km, 30 km, 20 km, 10 km | ||
NN NIGHT RUN Brno | Brno-jih | 1 km, 5 km, 10 km | ||
Příborský běh, 4. ročník | Příbor | 4,6 km 9,2 km | ||
Pivoňův běh | Písek | 5 km, 10 km, 21 km | ||
Běh pro Paměť Národa - Ostrava | Ostrava | 4 km, 8 km, 100 m dětský závod | ||
Běh pro Paměť Národa - Třebíč | Třebíč | 1 km, 5 km, 10 km | ||
Třanovická 10 | Třanovice | 10 km | ||
Běh pro Paměť Národa - Rakovník | Rakovník | 5 km, 10 km, 700 m dětský běh | ||
Krušnej seběh | Nové Hamry | 11 km, 19 km | ||
Večerní svěrácká 10 | Praha 14 | 10 km, 5 km | ||
Večerní svěrácká 10 | Praha 14 | 10 km, 5 km | ||
Dřínovský kros | Dřínov | 8 km, 4 km | ||
26.05.2024 (neděle) | ||||
Chotucká šlapka | Křinec | 5,5 km, 11 km | ||
Běh pro Paměť Národa - Chrudim | Chrudim | 5 km, 10 km, 2 km dětský běh | ||
29.05.2024 (středa) | ||||
Běh okolo Červeného kamene | Kopřivnice | 6 km |