Opětně krásné počasí přivítalo na startu velké množství závodníků, trať byla velmi dobrá i když se běželo z části terénem.

V kategorii žen zvítězila Dáša Nesládková z Trutnova v čase 31:47 před Terezou Snopkovo ze Ždáru v čase 34:25.

Stejnou trať o délce cca 6,8km absolvovali i muži kde zvítězil David Štangler z Trutnova v čase 25:25 před Markem Kinclem z Maratonstavu Úpice 25:36 a Pavlem Bezděkem z Teplic 26:20.

Nyní čeká závodníky poslední závod, který je již nebodovaný. Start a cíl je před Městským sálem v Úpici v neděli ve 13:00, mládežnické kategorie absolvují úpické okruhy a kategorie dospělých poběží tradiční Úpickou desítku do Havlovic a zpět.

Po skončení závodů čeká na všechny účastníky slavnostní zakončení ZBL a vyhlášení vítězů.