Pardubice – V polovině letošního ročníku Zimní hradubické ligy, po čtyřech závodech, z čehož byly dva krosy, vede v průběžném pořadí, které je společné pro muže i ženy, bezkonkurenčně Marta Fenclová z OK Loko Pardubice. Zatím má 51 bodů a před druhou Taťánou Metelkovou má po nedělním orientačním městském závodě v Pardubicích náskok 21 bodů.

Fenclová dokázala tento orienťák vyhrát celkově. Až za ní skončili její oddílové kolegyně Zvěřinová, Przyczková, Knapová a třeba i Kosová z Třince. I v druhém orienťáku soutěže skončila v poli poražených Metelková.

V průběžném pořadí je celkově třetí Eduard Šmehlík z hradecké Slavie, který má stejně bodů jako Metelková a v elitní kategorii mužů doběhl na čtvrtém místě.

Hradubická liga pokračuje v neděli 26. ledna krosovým během v pardubickém parku Vinice.