Peřimov – V Peřimově u Jilemnice pokračovala silniční desítkou Velká cena východních Čech v bězích. Roli hlavního favorita s přehledem splnil lídr soutěže Jiří Čivrný z S Nové Město nad Metují – 32:13 minuty.

Za ním bojovala trojice závodníků o celkové druhé místo. S Jiřím Lepltem z Milovic startujícím za TJ Svitavy běželi tréninkoví parťáci Martin Janata z Maratonstavu Úpice a Bořek Jančík ze Svartesu Hořice. Po polovině závodu sice mírně ztrácel Janata, ale v závěru ožil a vybojoval celkové třetí místo za 33:56. Lídrem skupiny a po zásluze druhým mužem závodu byl Bořek Jančík za 33:35, který vyhrál kategorii 45 – 54 let.

Ženy běžely závod na šest kilometrů a v něm vyhrála dcera vytrvalecké legendy Martina Uvizlová ze Sokola kolín za 23:46. Za ní doběhly dvě veteránky – Blanka Paulů z Maratonstavu Úpice za 24:52, ta den před tím byla celkovou vítězkou dalšího pohárového závodu – Mělčanského krosu, a Anna Krátká z Hvězdy SKP Pardubice, která pro změnu v sobotu doběhla druhá v závodě Iscarex Cupu v Rudolticích.