Startovní listina 2024
Celkem: 154
Vyhledej závodníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 146
start. číslo▲ | jméno | ročník | město (klub) | kategorie | startovní čas |
---|---|---|---|---|---|
1 | Skoumalová Tereza | 1990 | Ostrava | 20-39 let | 11:00:00 |
2 | Dávidíková Pavlina | 1979 | Ostrava-Zábřeh (SK ČERNÉ PLÍCE) | 40-49 let | 11:00:00 |
3 | Machálek David | 1974 | Ostrava (Černé plíce) | 50-59 let | 11:00:15 |
4 | Horáčková Vladimíra | 1977 | Ostrava Poruba (SK Oceláci Ostrava) | 40-49 let | 11:00:15 |
5 | Podolák Lukáš | 1981 | Doubrava (X-TRAIL Orlová) | 40-49 let | 11:00:30 |
6 | Podolák Karel | 1953 | Orlová-Lutyně (X-TRAIL Orlová) | 70 a více let | 11:00:30 |
7 | Výduch Luděk | 1988 | Ostrava (Tři křížky) | 20-39 let | 11:00:45 |
8 | Bažanowski Rostislav | 1965 | Ostrava (Starobělské Lurdy) | 50-59 let | 11:00:45 |
9 | Kaštovská Kateřina | 1981 | Ostrava | 40-49 let | 11:01:00 |
10 | Číp Petr | 1980 | Ostrava (čípovi) | 40-49 let | 11:01:00 |
11 | Čípová Martina | 1979 | Ostrava1 (čípovi) | 40-49 let | 11:01:15 |
12 | Paclt Martin | 1985 | Ostrava | 20-39 let | 11:01:15 |
13 | Šotkovská Petra | 1983 | Řeka | 40-49 let | 11:01:30 |
14 | Papoušková Lucie | 1980 | Ostrava | 40-49 let | 11:01:30 |
15 | Válek Ondřej | 2003 | Ostrava | 20-39 let | 11:01:45 |
16 | Skopalová Karolína | 1994 | Ostrava | 20-39 let | 11:01:45 |
17 | Pavlovič Ondřej | 1989 | Ostrava | 20-39 let | 11:02:00 |
18 | Papoušek Antonín | 2011 | Ostrava | starší žáci | 11:02:00 |
19 | Papoušek Martin | 1979 | Ostrava | 40-49 let | 11:02:15 |
20 | Papoušková Natálie | 2008 | Ostrava - Zábřeh | dorostenky | 11:02:15 |
21 | Strejčková Adéla | 1984 | Ostrava (Stojedenáctka) | 40-49 let | 11:02:30 |
22 | Sedlík Pavel | 1952 | Ostrava (Stojedenáctka) | 70 a více let | 11:02:30 |
23 | Rygel Přemysl | 1979 | Děhylov (RUNVOUS) | 40-49 let | 11:02:45 |
24 | Mlýnek Lukáš | 1989 | Ostrava (RUNVOUS) | 20-39 let | 11:02:45 |
25 | Bizoň Lukáš | 1981 | Ostrava | 40-49 let | 11:03:00 |
26 | Mynaříková Petra | 1991 | Petřvald | 20-39 let | 11:03:00 |
27 | Platošová Daniela | 1982 | Ostrava Svinov | 40-49 let | 11:03:15 |
28 | Malchárková Vendula | 1995 | Studénka (Prostě běž!) | 20-39 let | 11:03:15 |
29 | Mrkvica Václav | 1991 | Ostrava | 20-39 let | 11:03:30 |
30 | Maschke Lenka | 1975 | Ostrava Zábřeh (VLK) | 40-49 let | 11:03:30 |
31 | Maschke Vojta | 2012 | Ostrava Zábřeh (VLK) | starší žáci | 11:03:45 |
32 | Kalitová Zuzana | 1986 | Ostrava | 20-39 let | 11:03:45 |
33 | Brumovská Vladimíra | 1966 | Ostrava | 50-59 let | 11:04:00 |
34 | Roubcová Jana | 1983 | Ostrava | 40-49 let | 11:04:00 |
35 | Svrčinová Kristýna | 1980 | Ostrava | 40-49 let | 11:04:15 |
36 | Kubačák Tomáš | 1984 | Ostravice | 40-49 let | 11:04:15 |
37 | Supík Lukáš | 1997 | Stanislavice | 20-39 let | 11:04:30 |
38 | Tomeček Petr | 1977 | Ostrava-jih | 40-49 let | 11:04:30 |
39 | Sýkora Radim | 1983 | Ostrava | 40-49 let | 11:04:45 |
40 | Chasák Jiří | 1980 | Ostrava (Chasmen) | 40-49 let | 11:04:45 |
41 | Pospíšil Petr | 1980 | Ostrava-Poruba | 40-49 let | 11:05:00 |
42 | Pospíšilová Blanka | 1982 | Ostrava-Poruba | 40-49 let | 11:05:00 |
43 | Marek Dan | 1974 | Petřvald | 50-59 let | 11:05:15 |
44 | Marková Nikola | 1980 | Petřvald | 40-49 let | 11:05:15 |
45 | Chromečková Kateřina | 1990 | Ostrava - Hrabůvka | 20-39 let | 11:05:30 |
46 | Chromečka Vlastimil | 1991 | Ostrava - Hrabůvka | 20-39 let | 11:05:30 |
47 | Opravilová Zuzana | 1984 | Havířov (CK Fill) | 40-49 let | 11:05:45 |
48 | Opravil Patrik | 2013 | Havířov (CK Fill) | starší žáci | 11:05:45 |
49 | Špačková Markéta | 1981 | Ostrava - Stará Bělá (CK FILL) | 40-49 let | 11:06:00 |
50 | Špaček Petr | 2010 | Ostrava - Stará Bělá (CK FILL) | starší žáci | 11:06:00 |
51 | Stankovič Lukáš | 1996 | Ostrava (Kuřátka) | 20-39 let | 11:06:15 |
52 | Maslowski Jan | 1998 | Petrovice u Karviné (Kuřátka) | 20-39 let | 11:06:15 |
53 | Vaněk Václav | 1993 | Ostrava (PARTY PEOPLE) | 20-39 let | 11:06:30 |
54 | Alizey Jakub | 2000 | Ostrava (PARTY PEOPLE) | 20-39 let | 11:06:30 |
55 | Slíva Daniel | 2003 | Ostrava (PARTY PEOPLE) | 20-39 let | 11:06:45 |
56 | Svrčina Radek | 1982 | Ostrava | 40-49 let | 11:06:45 |
57 | Magal Jirina | 1979 | Trojanovice | 40-49 let | 11:07:00 |
58 | Magalova Alexandra | 2009 | Trojanovice | starší žáci | 11:07:00 |
59 | Zbořilová Ivana | 1982 | Šenov (BK SAK Karviná) | 40-49 let | 11:07:15 |
60 | Zbořil Kamil | 1975 | Šenov u Ostravy | 40-49 let | 11:07:15 |
61 | Kondasová Iva | 1978 | Ostrava (MK Seitl Ostrava) | 40-49 let | 11:07:30 |
62 | Milfait Petr | 1971 | Ostrava (MK Seitl Ostrava) | 50-59 let | 11:07:30 |
63 | Prudil Pavel | 1966 | Dolní Malá Úpa (Run the World cz) | 50-59 let | 11:07:45 |
64 | Kubín Rostislav | 1966 | Ostrava | 50-59 let | 11:07:45 |
65 | Adamík Pavel | 1989 | Kravaře | 20-39 let | 11:08:00 |
66 | Rodák Marek | 1990 | Ostrava | 20-39 let | 11:08:00 |
67 | Zarembová Iveta | 1973 | Ostrava-Dubina | 50-59 let | 11:08:15 |
68 | Seifried František | 1991 | Chlebičov (SK Viktorie Chlebičov) | 20-39 let | 11:08:15 |
69 | Lysák Radim | 1960 | Ostrava 30 | 60-69 let | 11:08:30 |
70 | Hrbáč Petr | 1981 | Ostrava - Krásné Pole | 40-49 let | 11:08:30 |
71 | Kozubek Lukáš | 1971 | Ostrava (Ostrava) | 50-59 let | 11:08:45 |
72 | Bučko Zdeněk | 1982 | Ostrava Třebovice (Ostravské kalače) | 40-49 let | 11:08:45 |
73 | Bučková Veronika | 1988 | Ostrava - Třebovice (Ostravske kalače) | 20-39 let | 11:09:00 |
74 | Koch Petr | 1974 | Ludgeřovice (Kochači) | 50-59 let | 11:09:00 |
75 | Bílková Zuzka | 1979 | Vřesina | 40-49 let | 11:09:15 |
76 | Krůzová Boďa | 1978 | Ostrava | 40-49 let | 11:09:15 |
77 | Vargová Marcela | 1968 | Ostrava-Hrabůvka | 50-59 let | 11:09:30 |
78 | Vargová Nikola | 1993 | Ostrava-Hrabůvka | 20-39 let | 11:09:30 |
79 | Indrová Jaroslava | 1953 | Ostrava (Báječné ženy v běhu) | 60 a více let | 11:09:45 |
80 | Hiersch Marek | 1973 | Ostrava - Výškovice (-) | 50-59 let | 11:09:45 |
81 | Hierschová Zuzana | 1978 | Ostrava - Výškovice (-) | 40-49 let | 11:10:00 |
82 | Hierschová Natálie | 2007 | Ostrava - Výškovice (-) | dorostenky | 11:10:00 |
83 | Mockovčiak Filip | 1992 | Havířov (Fighting club Ostrava) | 20-39 let | 11:10:15 |
84 | Grau Jakub | 1985 | Postřelmov (Postřelmov) | 20-39 let | 11:10:15 |
85 | Foriška Štefan | 1983 | Příbor | 40-49 let | 11:10:30 |
86 | Hanzelová Tereza | 1987 | Ostrava | 20-39 let | 11:10:30 |
87 | Kubíčková Denisa | 1977 | Ostrava | 40-49 let | 11:10:45 |
88 | Demběcová Dagmar | 1984 | Vratimov (Běhám pro radost) | 40-49 let | 11:10:45 |
89 | Vavřina Jan | 1952 | Ostrava -3 (Loudavý dědek) | 70 a více let | 11:11:00 |
90 | Beránek Jakub | 1993 | Šenov (J-Elita Ostrava) | 20-39 let | 11:11:00 |
91 | Kirschner Radim | 1990 | Opava (Vzdechlaci) | 20-39 let | 11:11:15 |
92 | Bělová Dominika | 1996 | Ostrava | 20-39 let | 11:11:15 |
93 | Forman Ivo | 1985 | Ostrava | 20-39 let | 11:11:30 |
94 | Rusek Adam | 2010 | Ostrava (AK Vítkovice) | starší žáci | 11:11:30 |
95 | Rusek David | 2010 | Ostrava | starší žáci | 11:11:45 |
96 | Zaťko Libor | 1968 | Olomouc (Liga100) | 50-59 let | 11:11:45 |
97 | Večerková Miroslava | 1972 | Olomouc (ICIK TEAM) | 50-59 let | 11:12:00 |
98 | Valová Barbora | 1998 | Ostrava (Plazící se kobry) | 20-39 let | 11:12:00 |
99 | Kaufmannová Kristýna | 1997 | Ostrava (Plazící se kobry) | 20-39 let | 11:12:15 |
100 | Sadlek Tomáš | 1992 | Olomouc (ICIK Team) | 20-39 let | 11:12:15 |
101 | Bučík Jaromír | 1957 | Olomouc (biatlon Halenkovice) | 60-69 let | 11:12:30 |
102 | Sekera Štěpán | 2012 | Šenov u Ostravy (Atletika Poruba) | starší žáci | 11:12:30 |
103 | Sekerová Johana | 2009 | Šenov (Atletika Poruba) | starší žáci | 11:12:45 |
104 | Sekerová Kamila | 1979 | Šenov | 40-49 let | 11:12:45 |
105 | Sekera Ondřej | 1977 | Šenov | 40-49 let | 11:13:00 |
106 | Muroň Marcel | 1986 | Ostrava (RUNVOUS) | 20-39 let | 11:13:00 |
107 | Schmidt Dominik | 1992 | Ostrava (Lemry) | 20-39 let | 11:13:15 |
108 | Rychly Jan | 1988 | Ostrava (Lemry) | 20-39 let | 11:13:15 |
109 | Schmidtová Nikola | 1990 | Ostrava (Lemry) | 20-39 let | 11:13:30 |
110 | Vašut Kamil | 1992 | Ostrava (Lemry) | 20-39 let | 11:13:30 |
111 | Mikeska Adam | 1993 | Ostrava-město (Lemry) | 20-39 let | 11:13:45 |
112 | Neumann Břetislav | 1983 | Ostrava (Lemry) | 40-49 let | 11:13:45 |
113 | Mikeska Lukáš | 1985 | Ostrava-mesto (Lemry) | 20-39 let | 11:14:00 |
114 | Marešová Eva | 1978 | Ostrava- Hrabůvka | 40-49 let | 11:14:00 |
115 | Navrátilová Jaroslava | 1976 | Ostrava | 40-49 let | 11:14:15 |
116 | Kanovsky Ondrej | 1983 | Štěpánkovice (Modra Ustrice) | 40-49 let | 11:14:15 |
117 | Kaňovský Jonáš | 2014 | Štěpánkovice (FBC Letka) | mladší žáci | 11:14:30 |
118 | Masný Tomáš | 1982 | Ostrava (Casin Svinov) | 40-49 let | 11:14:30 |
119 | Virec Ondřej | 1993 | Ostrava (Ostrava-Petřkovice) | 20-39 let | 11:14:45 |
120 | Močigembová Nela | 2011 | Ostrava (Petřkovice) | starší žáci | 11:14:45 |
121 | Burkot Robin | 1981 | Hlučín (Drebin) | 40-49 let | 11:15:00 |
122 | Burkotová Ema | 2017 | Hlučín | mladší žáci | 11:15:00 |
123 | Šofrová Simona | 1964 | Hošťálkovice (Běžci sobě) | 60 a více let | 11:15:15 |
124 | Šofer Jiří | 1958 | Hošťálkovice (Běžci sobě) | 60-69 let | 11:15:15 |
125 | Šofer Filip | 2011 | Hošťálkovice (Běžci sobě) | starší žáci | 11:15:30 |
126 | Šofrová Lucie | 1989 | Hošťálkovice (Běžci sobě) | 20-39 let | 11:15:30 |
127 | Ščigel Marek | 1979 | Luboměř (MarJanka) | 40-49 let | 11:15:45 |
128 | Hovorková Janka | 1986 | Luboměř (MarJanka) | 20-39 let | 11:15:45 |
129 | Kalabzová Zdeňka | 1991 | Ostrava | 20-39 let | 11:16:00 |
130 | Hnida Marek | 2024 | Karviná | 11:16:00 | |
131 | Varkočková Pavla | 1978 | Havířov | 40-49 let | 11:16:15 |
132 | Varkočková Kateřina | 2001 | Havířov | 20-39 let | 11:16:15 |
133 | Bruzek Michal | 2001 | Ostrava | 20-39 let | 11:16:30 |
134 | Ficencová Kristina | 1982 | Havířov | 40-49 let | 11:16:30 |
135 | Kuzniková Sylvie | 1977 | Havířov (regioRUN Havířov) | 40-49 let | 11:16:45 |
136 | Ochmanová Barča | 1977 | Frýdek Místek (Běhny) | 40-49 let | 11:16:45 |
137 | Horáková Kajka | 1969 | Frýdek -Místek (Běhny) | 50-59 let | 11:17:00 |
138 | Tesaříková Lesja | 1982 | Ostrava (Běhny) | 40-49 let | 11:17:00 |
139 | Tisoň Marcel | 1974 | Havířov 1 (MT Fitness1) | 50-59 let | 11:17:15 |
140 | Stuchlíková Daniela | 1970 | Karviná | 50-59 let | 11:17:15 |
141 | Sywala Tomáš | 1966 | Ostrava 30 | 50-59 let | 11:17:30 |
142 | Chytil Jakub | 1977 | Ostrava - Zábřeh | 40-49 let | 11:17:30 |
143 | Radomská Markéta | 1990 | Ostrava | 20-39 let | 11:17:45 |
144 | Jendželovský Marek | 1992 | Ostrava | 20-39 let | 11:17:45 |
145 | Jendželovská Martina | 1994 | Ostrava (Ostrava) | 20-39 let | 11:18:00 |
146 | Viktorini Vlastimil | 1990 | Ostrava (MK Seitl Ostrava) | 20-39 let | 11:18:00 |
Celkem přihlášeno na tuto trať: 8
start. číslo▲ | jméno | ročník | město (klub) | kategorie |
---|---|---|---|---|
1 | Branecká Veronika | 1991 | Ostrava | 20-39 let |
2 | Branecká Viktorie | 2022 | Ostrava | |
3 | Holušová Karla | 1997 | Ostrava | 20-39 let |
4 | Bulková Veronika | 1998 | Ostrava | 20-39 let |
5 | Francová Monika | 1970 | Ostrava (BOKOLOBKA TÝM OSTRAVA) | 50-59 let |
6 | Ziomková Andrea | 1988 | Ostrava (Ostrava) | 20-39 let |
7 | Lidák Dominik | 2015 | Ostrava (Ostrava Výškovice) | mladší žáci |
8 | Lidák Patrik | 2010 | Ostrava (Ostrava Výškovice) | starší žáci |