Startovní listina
Celkem: 35
Vyhledej účastníka pomocí Ctrl + F
- 1. Z Ostravy přes Olešnou – 60 km
- 2. Z Frýdku-Místku přes Velký Javorník – 38 km
- 3. Z Rožnova p. R. přes Pustevny a Radhošť okruh – 29 km
- 5. Z Frenštátu p. R. přes Pustevny a Radhošť – 21 km
- 6. Z Rožnova p. R. na Radhošť a zpět – 19 km
- 7. Z Frenštátu p. R. přes Velký Javorník – 16 km
- 8. Z Rožnova p. R. směr Chata Mír, vhodné pro kočárky – 12 km
- 9. Z Rožnova p. R. směr golfový areál, vhodné pro kočárky – 8 km
Celkem přihlášeno na tuto trať: 6
start. číslo▲ | jméno | ročník | město (klub) | kategorie |
---|---|---|---|---|
1 | Kolkop Jan | 1989 | Horni Domaslavice (Cukrik) | do 39 let |
2 | Žáčková Zuzana | 1992 | Uherský Brod | do 34 let |
3 | Šilinger Jan | 1972 | Frýdek Místek | 50-59 let |
4 | Berger Jiří | 1978 | Ostrava | 40-49 let |
5 | Skýpalová Martina | 1984 | Ostrava | 35-44 let |
6 | Macejková Dagmar | 1975 | Ostrava 29 | 45 a více let |
Celkem přihlášeno na tuto trať: 10
start. číslo▲ | jméno | ročník | město (klub) | kategorie |
---|---|---|---|---|
1 | Hracká Veronika | 1991 | Ostrava | do 34 let |
2 | Gabzdylová Jana | 1982 | Brno | 35-44 let |
3 | Gabzdyl Petr | 1978 | Brno-Líšeň | 40-49 let |
4 | Ulčáková Jana | 1982 | Palkovice | 35-44 let |
5 | Kočvarová Michaela | 1985 | Frýdek-Místek (Carpe diem) | 35-44 let |
6 | Klimantová Tereza | 1995 | Ostrava (Poutnice) | do 34 let |
7 | Farná Natálie | 1993 | Havířov (Poutnice) | do 34 let |
8 | Minarčík René | 1991 | Frýdek-Místek (HFM) | do 39 let |
9 | Janišová Romana | 1983 | Karviná | 35-44 let |
10 | Hudeček Petr | 1984 | Petřvald u Karviné (Bratr sestry) | 40-49 let |
Celkem přihlášeno na tuto trať: 7
start. číslo▲ | jméno | ročník | město (klub) | kategorie |
---|---|---|---|---|
1 | Turková Michaela | 1995 | Horni Bludovice (Kámošky na horách) | do 34 let |
2 | Strýčková Veronika | 1995 | Ostrava (Kámošky na horách) | do 34 let |
3 | Nogolová Petra | 1986 | Ratiboř u Vsetína (2 blondýny) | 35-44 let |
4 | Bartoňová Radana | 1980 | Hodslavice (2 blondýny) | 35-44 let |
5 | Burkot Robin | 1981 | Hlučín (Drebin) | 40-49 let |
6 | Coufalová Radka | 1978 | Prostějov (Umpa-Lumpa) | 45 a více let |
7 | Odehnalová Jitka | 1977 | Čehovice 198 | 40-49 let |
Celkem přihlášeno na tuto trať: 2
start. číslo▲ | jméno | ročník | město (klub) | kategorie |
---|---|---|---|---|
1 | Pšeničková Petra | 1986 | Příbor (Pšenice) | 35-44 let |
2 | Pšenička Martin | 1985 | Příbor (Pšenice) | do 39 let |
Celkem přihlášeno na tuto trať: 1
start. číslo▲ | jméno | ročník | město (klub) | kategorie |
---|---|---|---|---|
1 | Šubert Jeník | 1991 | Ostrava | do 39 let |
Celkem přihlášeno na tuto trať: 5
start. číslo▲ | jméno | ročník | město (klub) | kategorie |
---|---|---|---|---|
1 | Opravilová Květuše | 1958 | Ostrava-Svinov (CK FILL) | 45 a více let |
2 | Opravil Slavomír | 1954 | Ostrava-Svinov (CK FILL) | 70 a více let |
3 | Achilles Tereza | 1981 | Olomouc | 35-44 let |
4 | Achilles Michal | 1982 | Olomouc | 40-49 let |
5 | Alföldiová Zlatica | 1969 | Český Těšín | 45 a více let |
Celkem přihlášeno na tuto trať: 1
start. číslo▲ | jméno | ročník | město (klub) | kategorie |
---|---|---|---|---|
1 | Kovaříková Myšák | 1969 | Ostrava-Poruba (Myšákovci) | 45 a více let |
Celkem přihlášeno na tuto trať: 3
start. číslo▲ | jméno | ročník | město (klub) | kategorie |
---|---|---|---|---|
1 | Ziomková Andrea | 1988 | Ostrava (Ostrava) | 35-44 let |
2 | Lidák Dominik | 2015 | Ostrava (Ostrava Výškovice) | žáci |
3 | Lidák Patrik | 2010 | Ostrava (Ostrava Výškovice) | žáci |