Startovní listina
Celkem: 64
Vyhledej závodníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 24
start. číslo▼ | jméno | ročník | město (klub) | kategorie |
---|---|---|---|---|
1 | Kele Gejza | 1965 | Moča / Slovakia / (LCPackaging TPI) | 56-65 let |
2 | Furman Dawid | 1985 | Błażejowice (Dla Elizki & Milenki) | do 45 let |
3 | Holub Michal | 1964 | Praha (Praha 6) | 56-65 let |
4 | Kahánek Vladimír | 1961 | Albrechtice (regioRUN Havířov) | 56-65 let |
5 | Svozil Libor | 1971 | Hlučín (MK Seitl Ostrava) | 46-55 let |
6 | Ščibran Miroslav | 1977 | Lietavská Lúčka (ŠKP Čadca) | 46-55 let |
7 | Granzer Tomáš | 1979 | Píšť (Tranďák Team Píšť) | do 45 let |
8 | Kozubek Lukáš | 1971 | Ostrava (Ostrava) | 46-55 let |
9 | Raffay Ivan | 1966 | Šaštín Stráže (AK Senica) | 56-65 let |
10 | Ulma Tomáš | 1964 | Praha (Praha) | 56-65 let |
12 | Tománek Roman | 1960 | Slavičín (Gallak Slavičín) | 56-65 let |
13 | Vernarský Jaroslav | 1967 | Havířov (Pepa Team Frýdek - Místek) | 56-65 let |
14 | Kéri Pavol | 1976 | Liptovský Mikuláš (SVK) | 46-55 let |
15 | Petreje Martin | 1991 | Žilina (Dolné Naštice - SVK) | do 45 let |
16 | Slowioczek Roman | 1959 | Jablunkov (MK.Seitl Ostrava) | 56-65 let |
17 | Kucko Miroslav | 1958 | Liberec (Liberec) | 66 a více let |
18 | Orság Josef | 1964 | Kopřivnice (Pomalé šípy Kopřivnice) | 56-65 let |
19 | Šerek Radomír | 1976 | Fulnek | 46-55 let |
20 | Starečková Zuzana | 1984 | - | ženy |
21 | Kubiková Markéta | 1980 | Bohumín-Záblatí | ženy |
22 | Kubik Radek | 1987 | Bohumín-Záblatí | do 45 let |
23 | Pachtová Iva | 1970 | Ostrava (TJ Jakl Karviná) | ženy |
24 | Luksza Radek | 1974 | Ostrava (MK Seitl Ostrava) | 46-55 let |
25 | Štych Přemysl | 1974 | Čerčany (Srdíčkáři) | 46-55 let |
Celkem přihlášeno na tuto trať: 35
start. číslo▼ | jméno | ročník | město (klub) | kategorie |
---|---|---|---|---|
1 | Poloczek Mateusz | 1994 | Dziewkowice (OST TEAM) | do 45 let |
2 | Šlahař Josef | 1987 | Ostrava (MK Seitl Ostrava) | do 45 let |
3 | Drastichová Magdaléna | 1984 | Ostrava (MK Seitl) | ženy |
4 | Karas Ivan | 1988 | Ostrava-Poruba (AK EZ Kopřivnice) | do 45 let |
5 | Dlhopolec Ján | 1961 | Žilina (maraton bike Žilina) | 56-65 let |
6 | Sliviak Štefan | 1984 | Žilina | do 45 let |
7 | Janáčik Emil | 1967 | Kysucké Nové Mesto (Schaeffler KNM) | 56-65 let |
8 | Wala Petr | 1971 | Havířov (regioRUN Havířov) | 46-55 let |
9 | Raffayová Svetlana | 1967 | Šaštín-Stráže (AK Senica) | ženy |
10 | Byrtusová Ellen | 2001 | Ostrava (Tj Jakl Karviná) | ženy |
11 | Polcrová Andrea | 1972 | Haviřov (regioRUN Havířov) | ženy |
12 | Šádková Terezie | 1973 | Ostrava (KVV Ostrava,jAZ rota uzemni obrany) | ženy |
13 | Pospíšil Otmar | 1974 | Ostrava (MK Seitl Ostrava) | 46-55 let |
14 | Tvrdý Jan | 1988 | Frýdek-Místek (Frýdek Místek) | do 45 let |
15 | Doležel Radomír | 1973 | Ostrava-Petřkovice (MK Seitl Ostrava) | 46-55 let |
16 | Kusa Veronika | 1988 | Hlucin | ženy |
17 | Kusy Martin | 1976 | Hlucin | 46-55 let |
18 | Šerková Dagmar | 1970 | Fulnek | ženy |
19 | Dominik Ondřej | 1977 | Ostrava (MK Seitl Ostrava) | 46-55 let |
20 | Řeháček Michael | 1969 | Bílovec | 46-55 let |
21 | Fenclova Alena | 1997 | Havířov (run99 Havířov) | ženy |
22 | Muras Petr | 1989 | Praha (Кафе Алматы) | do 45 let |
23 | Staněk Vladimír | 1963 | Ostrava (BD KARPO) | 56-65 let |
24 | Wawreczka David | 1981 | Cesky Tesin (Tj Jakl karvina) | do 45 let |
25 | Tomaszewiczová Eva | 1977 | Ostrava (MK Seit Ostrava) | ženy |
26 | Stolár Jiří | 1973 | Ostrava (MK Seitl) | 46-55 let |
27 | Jorníček Petr | 1965 | Ostrava (MK Seitl Ostrava) | 56-65 let |
28 | Čížek Petr | 1984 | Zbyslavice | do 45 let |
29 | Čížková Eva | 1989 | Zbyslavice | ženy |
30 | Zubo Daniel | 1969 | Nová Dubnica (Jogging klub Dubnica n/V) | 46-55 let |
31 | Zubová Lucia | 1988 | Trenčín | ženy |
32 | Kantár Peter | 1984 | Martin | do 45 let |
33 | Vrzala Matouš | 1994 | Ostrava (SSK Vítkovice) | do 45 let |
34 | Smola Josef | 1951 | Ostrava - Muglinov (MK Seitl) | 66 a více let |
35 | Hertl Milan | 1974 | Svinná (BK Svinná) | 46-55 let |
Celkem přihlášeno na tuto trať: 5
start. číslo▼ | jméno | ročník | město (klub) | kategorie |
---|---|---|---|---|
1 | Nowaková Zuzana | 1982 | Havířov (regioRUN Havířov) | ženy |
2 | Lastovičková Zuzana | 1981 | Havířov (RUN99 Havířov) | ženy |
3 | Nowaková Zuzana | 1982 | Havířov (regioRUN Havířov) | ženy |
4 | Lukašíková Veronika | 1985 | Havířov (regioRUN Havířov) | do 45 let |
5 | Londa Jiří | 1990 | Ostrava (SK Černé plíce) | do 45 let |