Startovní listina
Celkem: 38
Vyhledej závodníka pomocí Ctrl + F
Celkem přihlášeno na tuto trať: 17
start. číslo | jméno▼ | ročník | město (klub) | kategorie |
---|---|---|---|---|
1 | Čížek Petr | 1984 | Zbyslavice | do 45 let |
2 | Tománek Roman | 1960 | Slavičín (Gallak Slavičín) | 56-65 let |
3 | Ščibran Miroslav | 1977 | Lietavská Lúčka (ŠKP Čadca) | 46-55 let |
6 | Vernarský Jaroslav | 1967 | Havířov (Pepa Team Frýdek - Místek) | 56-65 let |
7 | Svozil Libor | 1971 | Hlučín (MK Seitl Ostrava) | 46-55 let |
9 | Ulma Tomáš | 1964 | Praha (Praha) | 56-65 let |
10 | Kucko Miroslav | 1958 | Liberec (Liberec) | 66 a více let |
11 | Slowioczek Roman | 1959 | Jablunkov (MK.Seitl Ostrava) | 56-65 let |
12 | Smola Josef | 1951 | Ostrava - Muglinov (MK Seitl) | 66 a více let |
13 | Kopiec Piotr | 1975 | Bielsko-Biala | 46-55 let |
14 | Pachtová Iva | 1970 | Ostrava | ženy |
14 | Luksza Radek | 1974 | Ostrava (MK Seitl Ostrava) | 46-55 let |
15 | Šerek Radomír | 1976 | Fulnek | 46-55 let |
15 | Kele Gejza | 1965 | Moča / Slovakia / (LCPackaging TPI) | 56-65 let |
16 | Trombik Emil | 1946 | Český Těšín (TJ Slavoj Český Těšín) | 66 a více let |
17 | Juřica Pavel | 1979 | Brno (MK Seitl Ostrava) | do 45 let |
18 | Krchňák Tomáš | 1973 | Ostrava | 46-55 let |
Celkem přihlášeno na tuto trať: 18
start. číslo | jméno▼ | ročník | město (klub) | kategorie |
---|---|---|---|---|
1 | Wala Petr | 1971 | Havířov (regioRUN Havířov) | 46-55 let |
2 | Wawreczka David | 1981 | Cesky Tesin (Tj Jakl karvina) | do 45 let |
3 | Kahánek Vladimír | 1961 | Albrechtice (regioRUN Havířov) | 56-65 let |
4 | Otevřelová Kristýna | 1987 | Čeladná (TJ Liga 100 Olomouc a/Čeladná) | ženy |
4 | Sliviak Štefan | 1984 | Žilina | do 45 let |
5 | Dlhopolec Ján | 1961 | Žilina (maraton bike Žilina) | 56-65 let |
5 | Staněk Vladimír | 1963 | Ostrava (BD KARPO) | 56-65 let |
6 | Lukáš Matěj | 1980 | Olomouc (Nutrend crew) | do 45 let |
7 | Orság Josef | 1964 | Kopřivnice (Pomalé šípy Kopřivnice) | 56-65 let |
8 | Janáčik Emil | 1967 | Kysucké Nové Mesto (Schaeffler KNM) | 56-65 let |
9 | Muras Petr | 1989 | Praha (Кафе Алматы) | do 45 let |
10 | Tačár Miroslav | 1977 | Bratislava (Lesky's runners) | 46-55 let |
13 | Siročák Petr | 1978 | Ostrava (Tři křižky Ostrava) | 46-55 let |
14 | Dominik Ondřej | 1977 | Ostrava (MK Seitl Ostrava) | 46-55 let |
15 | Izrael Jozef | 1957 | Ostrava Bělský Les | 66 a více let |
16 | Hanzlík Patrik | 1982 | Doln íBenešov - Zábřeh (BK Ludgeřovice) | do 45 let |
17 | Neradil Svatopluk | 1980 | Přerov (Líšná) | do 45 let |
18 | MACEJAKOVA Sona | 1956 | Bratislava (Priatelia behu ležérneho, Bratislava) | ženy |
Celkem přihlášeno na tuto trať: 3
start. číslo | jméno▼ | ročník | město (klub) | kategorie |
---|---|---|---|---|
1 | Nowaková Zuzana | 1982 | Havířov (regioRUN Havířov) | ženy |
2 | Nowaková Zuzana | 1982 | Havířov (regioRUN Havířov) | ženy |
3 | Špánik Marek | 1979 | Žilina | do 45 let |